Ponuka

Typ nehnutelnosti

Stav

Počet izieb

Cena
-


Lokalita

O nás
Spoločnosť centrum nehnuteľností, spol. s r.o. vznikla v roku 2007. Pre klienta prinášame komplexné služby, nie sme len realitná kancelária, ale aj poradca v oblasti hypotekárnych úverov a poistenia.


Reality:
Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Máme viacročné skúsenosti v oblasti sprosredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

NARKS CEIHypotéky:
V zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. sme zapísaný ako podriadený finančný agent v oblasti poskytovania úverov pod Smart Brokers s.r.o. Sme oprávnený sprostredkovať úver pre nasledovné banky a nebankové subjekty: VÚB, Slovenská Sporiteľňa, ČSOB, UniCreditBank, OTP Banka, SBERBANK, Tatra banka, Prima banka, mBank, Oberbank, Akcenta, Consumer Finance Holding.

osvedcenie Institut NBSPoistenie:
V zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. sme zapísaný v registri Národnej banky Slovenska ako viazaný finančný agent v oblasti poistenia a zaistenia a máme oprávnenie sprostredkovať poistenie pre Kooperativa poisťovňa, a.s.

osvedcenie KOOPERATIVA potvrdenie Slovenska asociacia poistovniOcenili nás:
Dňa 28.11.2014 na 1.ročníku konferencie realitných maklérov, ktorá sa konala v hotely Sheraton v Bratislave, nám bola odovzdaná cena za najlepšiu realitnú kanceláriu v nezávislom hodnotení komunikačnej a odbornej spôsobilosti pracovníkov realitných kancelárií za rok 2014.

Prieskum, realizovaný nezávislou agentúrou, bol spracovaný na objednávku Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Mystery shopping sa robil medzi realitnými kanceláriami, ktoré sú členmi, ako aj nečlenmi NARKS. V rámci mystery shoppingu boli v každej dotazovanej realitnej kancelárii urobené 2 telefonické rozhovory ohľadne záujmu o nehnuteľnosť z ponuky realitnej kancelárie a 1 obhliadka s maklérom realitnej kancelárie vrátane následnej spätnej väzby na obhliadku. Makléri neboli informovaní o tom, že prebieha mystery shopping.

Za ocenenie ďakujeme celému tímu našich maklérov, najmä Ing. Monike Krškovej, s ktorou boli robené telefonické rozhovory a Daniele Martinovej, ktorá bola na obhliadke s mystery shopperom.

Ocenenie 1.miesto Mystery shopping 2014 
Odovzdanie ocenenia pre centrum nehnuteľností z rúk prezidenta NARKS

Banner konferencie 2014
 

Created by Atalon, s.r.o., © 2019 CENTRUM NEHNUTEĽNOSTÍ