Ponuka

Typ nehnutelnosti

Stav

Počet izieb

Cena
-


Lokalita

Prenájom 3-izb.RD, Bratislava II, Hradská ul., NOVOSTAVBA

Typ: Prenájom
Rozloha: 100 m2
Pocet izieb: 3. izbový
Cena: 650 € mesačne

Kontakt na makléra

Mgr. Nikoleta Grúsová

Mobil: 0907 768 158
E-mail: grusova@centrumnehnutelnosti.sk

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
3-izb.RD s dvoma parkovacími miestami, výmera 100 m2 + balkón a parkovanie v cene prenájmu, NOVOSTAVBA, RD v tichom prostredí v súkromnom uzavretom dvore.

STAV BYTU:

Novostavba. Kompletne zariadený RD - kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (rúra, sporák, digestor, chladnička s mrazničkou). 2x kúpeľňa z toho: 1x kúpeľňa s vaňou, umývadlom a zabudovanou toaletou, 1x sprchovací kút s umývadlom a zabudovanou toaletou. RD je zariadený nábytkom vrátane dvoch postelí, pohovky, jedálenského stola so stoličkami, 2x televízor. V RD sú dve veľké vstavané skrine, vlastný kotol, samostatné meranie všetkých energií, prípojky internetu a TV v každej izbe, videovrátnik, diaľkové otváranie vstupnej brány do dvora priamo z bytu, bezpečnostné dvere. Plávajúce podlahy v izbách, v ostatných miestnostiach dlažba a obklad.  RD je zateplený.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Priestranný dvojpodlažný RD. Na prízemí je vstupná predsieň, 1x kúpeľňa s toaletou, priestranná obývačka s jedálňou a kuchyňou. Na poschodí sú dve izby so vstavanými skriňami a posteľami, 1x kúpeľňa s toaletou.


LOKALITA:
RD sa nachádza na ulici Hradská, ktorá je spojnicou Ružinova a Vrakune. Výhodou je tiché prostredie, nakoľko sa RD nachádza 100 m od najbližšej komunikácie v uzavretom areáli uprostred záhrad. V tesnej blízkosti bytového domu je zastávka MHD. V blízkosti projektu sa nachádza najväčšie obchodno-zábavné centrum Avion shopping park, Vrakunský lesopark, ako i cyklistický chodník vedúci popri Malom Dunaji až na hrádzu Dunaja.
 
Cena nájmu : 650 € + 100 € energie
Prenájom 3-izb.RD, Bratislava II, Hradská ul., NOVOSTAVBA


Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať* povinné údaje
Created by Atalon, s.r.o., © 2018 CENTRUM NEHNUTEĽNOSTÍ