Ponuka

Typ nehnutelnosti

Stav

Počet izieb

Cena
-


Lokalita

Predaj veľký 1-izb.byt, BA II - Hradská ul., NOVOSTAVBA - Viladomy

Typ: Predaj
Rozloha: 51 m2
Cena: 99 900 €

Kontakt na makléra

Mgr. Nikoleta Grúsová

Mobil: 0907 768 158
E-mail: grusova@centrumnehnutelnosti.sk

Predaj veľký 1-izb.byt, BA II - Hradská ul., NOVOSTAVBA 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
1-izb.byt, celková plocha 51m2, z toho balkón 7m2. NOVOSTAVBA, zariadený, tichý byt v súkromnom uzavretom dvore.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Priestranný byt, možnosť prerobenia na 2 izbový byt. Pozostáva zo vstupnej chodby, veľká nepriechodná samostatná izba, samostatná kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s vaňou a toaletou, balkón. Vstup na balkón je z kuchyne.

STAV BYTU:
Novostavba. Kompletne zariadený - kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (rúra, sporák, digestor, chladnička s mrazničkou). Kúpeľňa s vaňou, umývadlom a zabudovanou toaletou.  V byte je veľká vstavaná skriňa, vlastný kotol a podlahové kúrenie, klimatizácia, prípojky internetu a TV v každej izbe, videovrátnik, diaľkové otváranie vstupnej brány do dvora s videovrátnikom priamo z bytu, bezpečnostné dvere. Plávajúce podlahy v izbách, v ostatných miestnostiach dlažba a obklad. Cena bytu je bez zariadenia.

BD je zateplený a má len 2 poschodia, dokopy sa v ňom nachádza 5 bytov. BD je na súkromnom dvore s elektrickou bránou na diaľkové otváranie.

Parkovanie priamo pred domom, možnosť dokúpiť parkovacie státie.

LOKALITA:
Byt sa nachádza na ulici Hradská, ktorá je spojnicou Ružinova a Vrakune. Výhodou je tiché prostredie, nakoľko bytový dom sa nachádza 100 m od najbližšej komunikácie v uzavretom areáli uprostred záhrad. V tesnej blízkosti bytového domu je zastávka MHD. V blízkosti projektu sa nachádza najväčšie obchodno-zábavné centrum Avion shopping park, Vrakunský lesopark, ako i cyklistický chodník vedúci popri Malom Dunaji až na hrádzu Dunaja.

Predaj veľký 1-izb.byt, BA II - Hradská ul., NOVOSTAVBA - Viladomy


Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať* povinné údaje
Created by Atalon, s.r.o., © 2018 CENTRUM NEHNUTEĽNOSTÍ