Ponuka

Typ nehnutelnosti

Stav

Počet izieb

Cena
-


Lokalita

Predaj trojgeneračný rodinný dom, Senec, NOVOSTAVBA

Typ: Predaj
Lokalita: Senec
Cena: 390 000 €

Kontakt na makléra

Mgr. Tibor Hošták

Mobil: 0904 160 689
E-mail: hostak@centrumnehnutelnosti.sk

Predaj trojgeneračný 8-izbový rodinný dom, Senec, NOVOSTAVBA

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Trojgeneračný 8-izbový rodinný dom s troma bytovými jednotkami so samostatnými vchodmi! Každá bytová jednotka má vlastný kotol, kuchynskú linku, kúpeľnu a toaletu. Novostavba. Celková plocha domu je 240 m2. mera pozemku 866 m2. Priamo v centre mesta v blízkosti pešej zóny a Slnečných jazier! Nízke mesačné náklady. Dom je napojený na komplet inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, plyn, elektrina) a zároveň má vlastnú studňu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE:

Rodinný dom má tri bytové jednotky so samostatnými vstupmi. Každá má vlastný kondenzačný kotol a kúrenie. Tiež každá má vlastnú kuchyňu, kúpeľňu a toaletu.

 
Bytová jednotka č.1: nachádza sa na prízemí, je trojizbová, výmera 95 m2 - vstupná predsieň, veľká obývačka s kuchyňou a jedáleňou a spoločenskou miestnosťou, kúpeľňa, samostatná toaleta a dve ďalšie izby, priestranný šatník, komora.
Kuchynská linka so vstavanými spotrebičov (rúra, plynový sporák, digestor, umývačka riadu, americká chladnička s mrazničkou. V obývačke je krb. V jednej izbe je vstavaná skriňa. V kúpeľni je vaňa a umývadlo.

Bytová jednotka č.2: nachádza sa na prízemí, je dvojizbová, výmera 50 m2 - vstupná predsieň, priestranná obývačka s kuchyňou a jedálňou, ďalšia izba, kúpeľňa s toaletou, komora.
Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (rúra, plynový sporák, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou). 1x vstavaná skriňa. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo a toaleta.
Bytová jednotka č.3: nachádza sa na poschodí, je trojizbová, výmera 95 m2, vstupná predsieň, priestranná obývačka s veľkou kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa, samostatná toaleta, dve ďalšie izby, šatník.
Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (rúra, plynový sporák, digestor, umývačka riadu, americká chladnička s mrazničkou). Kúpeľňa s umývadlom a sprchovým kútom.

VONKAJŠIE ÚPRAVY A STAV DOMU:
Novostavba. Dom je zateplený, plastové okná. Na dvore je zámková dlažba. V záhrade je trávnik s automatickou závlahou a okolo celého pozemku vysadené tuje. V záhrade je altánok, záhradný domček a detské ihrisko so šmykľavkou. Altánok má vlastnú elektrinu, vodu a odpad. Brána na elektrické otváranie s diaľkovým ovládaním.

LOKALITA:
Priamo v centre mesta v blízkosti pešej zóny a Slnečných jazier. V meste je kompletná občianska vybavenosť (základné a stredné školy, zdravotné stredisko, supermarkety TESCO, Billa, Kaufland, Lidl, Jednota). Vynikajúce možnosti trávenia voľného času (aquapark, Slnečné jazerá, amfiteáter, NTC, športoviská). Vzdialenosť do Bratislavy 15 minút jazdy autom.
Predaj trojgeneračný rodinný dom, Senec, NOVOSTAVBA


Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať* povinné údaje
Created by Atalon, s.r.o., © 2019 CENTRUM NEHNUTEĽNOSTÍ