Ponuka

Typ nehnutelnosti

Stav

Počet izieb

Cena
-


Lokalita

Rodinné domy Nová Hurbanova

Typ: Developerský projekt
Rozloha: 130 m2
Pocet izieb: 4. izbový
Cena od: 139 900 €

Kontakt na makléra

Mgr. Tibor Hošták

Mobil: 0904 160 689
E-mail: hostak@centrumnehnutelnosti.sk

Posledné domy za uvádzaciu cenu!

 

 

O PROJEKTE

Projekt Nová Hurbanova sa nachádza priamo v obci Hurbanova Ves v novobudovanej lokalite v objatí prírody s viacerými možnosťami pre trávenie voľného času a veľmi dobrým napojením do Bratislavy a okresného mesta Senec.

V prvej etape sa stavia 10 jednopodlažných tehlových rodinných domov, 4-izbové bungalovy s veľkorysým dispozičným riešením, ideálnou orientáciou domov a napojením na všetky inžinierske siete - kanalizácia, vodovod, elektrina a plyn v závislosti od rodinného domu a Vašich požiadaviek.

Plocha rodinného domu je 130 m2. Výmery pozemkov sú od 489 m2 do 798 m2.

Každý rodinný dom bude mať prístup k vysokorýchlostnému internetu. V cene domov je nová kvalitná cesta s profesionálnou povrchovou úpravou s verejným LED úsporným osvetlením a chodníkom. Protipožiarna ochrana je zabezpečená požiarnymi hydrantami. V lokalite bude vybudovaný parčík s komunitným grilom pre spoločné grilovačky susedov s detským ihriskom. Triedenie odpadu bude zabezpečené prostredníctvom zberného miesta pre separovaný odpad priamo v lokalite.

 

 

ŠTANDARDY RODINNÉHO DOMU 

V cene rodinného domu je:

-    rodinný dom z tehly 30 cm + zateplenie z EPS grey 15 cm,

-    priečky v dome o hrúbke 15 cm,

-    kvalitné plastové okná s trojsklom, profil GEALAN 8000IQ, laminácia interiér biela / exteriér orech,

-    škridľová strecha,

-    podkrovie využiteľné ako odkladací priestor so schodíkmi do podkrovia,

-  alarm

-    plávajúce podlahy v izbách,

-    obložkové zárubne a interiérové dvere,

-    samostatná toaleta s umývadlom,

-    kúpeľňa s vaňou a umývadlom s možnosťou dorobenia aj sprchového kúta a ďalšieho umývadla,

-    dlažba a obklady v predsieni, kúpeľni a na toalete,

-    predpríprava na krb,

-    plynový kondenzačný kotol so zásobníkom a podlahovým kúrením v celom dome/ v prípade elektrického kúrenia zásobník na ohrev vody a podlahové kúrenie v celom dome,

-    spevnené plochy – terasa, parkovanie pre dve autá,

-   oplotenie pozemku.

 

 

FINANCOVANIE

    Možnosť kúpy na hypotekárny úver. Možnosť prefinancovania až 100% z kúpnej ceny rodinného domu prostredníctvom hypotekárneho úveru. 

    Pomôžeme Vám s výberom najvýhodnejšej banky pre Vás a s vybavením úveru, a to celkom BEZPLATNE. Viac informácií získate na www.centrumnehnutelnosti.sk/hypoteky.

 

 

LOKALITA

    DOPRAVNÉ NAPOJENIE

    Hurbanova Ves je zdialená len 8 km od mesta Senec a iba 20 minút jazdy autom do Bratislavy. Z obce je možnosť výberu až piatich rôznych ciest autom do Bratislavy vrátane diaľnice. Z Hurbanovej Vsi chodí priama autobusová linka do Bratislavy a Senca. Pri obci je plánované predĺženie rýchlostnej cesty R1 do Bratislavy s vyústením na bratislavský obchvat s privádzačom v blízkosti Hurbanovej Vsi, čo v budúcnosti ešte viac zatraktívni lokalitu a zhodnotí nehnuteľnosti v lokalite Nová Hurbanova.

   

    O OBCI HURBANOVA VES

    Hurbanova Ves je príjemnou a pomerne mladou obcou. Samotná obec, ako aj okolie ponúka široké možnosti pre trávenie voľného času, množstvo cyklotrás, turistické výlety, splavy Malého Dunaja v neďalekej blízkosti.

    V obci je detská škôlka s destským ihriskom, kaderníctvo, futbalové ihrisko, nové multifunkčné ihrisko a jazdecká škola. Priamo v lokalite bude vybudované ďalšie detské ihrisko aj s komunitným grilom. Obec Hurbanova Ves má vybudovanú kanalizáciu, ako jedna z mála obcí v širšom okolí. Obec má tiež novovybudované námestie s parkom, obecným úradom a kultúrnym domom.

    Viac o histórii obce Hurbanova Ves nájdete na stránkach www.hurbanovaves.sk

 

    MESTO SENEC

    Okresné mesto Senec je centrom turistického ruchu. V meste sa nachádza vyhľadávané letovisko Slnečné jazerá, Aquapark AQUATHERMAL Senec, amfiteáter, hotely, kemping a športoviská vrátane Národného tréningového centra pre futbal. V meste je kompletná občianska vybavenosť - základné a stredné školy vrátane gymnázia, zdravotné stredisko a lekárne. Senec má novovybudované centrum mesta s pešou zónou plnou malebných kaviarničiek, reštaurácií a cukrární. Mesto ponúka autobusové a vlakové napojenie na Bratislavu, ako aj na ostatné mestá v rámci SR. Obyvatelia mesta a priľahlých obcí môžu nakupovať v supermarketoch TESCO, Billa, Kaufland, Lidl, Jednota. Pravidelne každý rok mesto otvára letnú sezónu známou kultúrnou akciou Senecké leto a mestským karnevalom.

 

 

Rodinné domy Nová HurbanovaNapíšte nám a my Vás budeme kontaktovať* povinné údaje
Created by Atalon, s.r.o., © 2019 CENTRUM NEHNUTEĽNOSTÍ