Ponuka

Typ nehnutelnosti

Stav

Počet izieb

Cena
-


Lokalita

4 izbový RD v novej časti - Hamuliakovo, zariadený v ŠTANDARDE

Typ: Predaj
Rozloha: 129 m2
Pocet izieb: 4. izbový
Cena: 199 000 €

Kontakt na makléra

Ing. Monika Kršková

Mobil: 0907790137
E-mail: krskova@centrumnehnutelnosti.sk

 
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
4 izb. rodinný dom, s obytnou plochou  127 m2, výmera pozemku 730 m2.  Novostavba – dom sa predáva v prevedení štandard.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Predsieň, 2 x samostatná izba, 1x spálňa s vlastnou kúpeľňou, kde sa nachádza dvojumývadlo, vaňa a toaleta. Priestranná obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou, sprchovací kút a technická miestnosť. V obývačke je predpríprava na krb. Súčasťou domu je terasa.

STAV A VYBAVENIE RODINNĚHO DOMU
 :
V dome sú hotové všetky instalácie, vrátane podlahového kúrenia DEVI a sadrových omietok. Taktiež sú v RD rozvody teplého vzduchu do jednotlivých izieb od plánovaného krbu, aby sa dalo využit všetko teplo,ktoré sa v krbe získa. Rozvody teplého vzduchu su realizované nad stropmi, takže ich nie je vidno, iba výustky v izbách. V dome sú i rozvody na káblovú televíziu, štrukturovaná kabeláž na internet a domáci videovrátnik. Plastové okná SALAMANDER - trojsklá, na terasu sú osadené posuvné veľkoplošné dvere, s hliníkovou konštrukciou. RD je postavený z Ytongu a zateplený 16 cm polystyrénom.
V štandarde sa nachádza: strešná krytina MEDITERAN, sadrové omietky, vypínače a zásuvky, predpríprava na krb, plávajúca podlaha, obklay, dlažba, sanita, interiérové dvere so zárubňami, predpríprava na alarm, vymaľovaný 2x bielou farbou.

RD je na súkromnej ulici, súčasťou je oplotenie a brána na diaľkové ovládanie

LOKALITA:

Obec Hamuliakovo sa nachádza 20 km od Bratislavy a 5 km od Šamorína. Príjemná a tichá lokalita, v blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, pošta, zimný štadión, futbalový štadión, dunajská hrádza. 

UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov !

 Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme:
- Kúpne zmluvy
- Návrh na vklad do katastra nehnuteľností
- uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách
- uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO –zariadime výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver .

 

 

4 izbový RD v novej časti - Hamuliakovo, zariadený v ŠTANDARDE


Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať* povinné údaje
Created by Atalon, s.r.o., © 2019 CENTRUM NEHNUTEĽNOSTÍ